.

.

LiveTarget Мами Жаба Тело Шупливи Тело Попер Мамка

LiveTarget Мами Жаба Тело Шупливи Тело Попер Мамка

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Лично дизајниран како производ"Серија На Потписи" од Live Target Pro Риболовец И ТВ личност Скот Мартин, Шупливиот Попер Од Жаби за Тело наскоро ќе стане омилен кај искусниот врвен риболовец на вода. Тесниот профил и лицето со чаши ја прават оваа мамка лесна за прошетка низ површината, создавајќи примамлив звук и уникатно прскање. Екстра силната фуражна кука и мекото склопувачко тело обезбедуваат брза пенетрација и цврсти приклучоци за куки. Спецификации : - Тип На Вода : Слатководна Големина : 2 1/2 " - Стил : Пловечки-Длабочина : Површина-Тежина : 1/2 мл - Боја : Црна/Црна Жива Цел Мами Жаба Тело Шупливи Тело Попер мамка.

За стоката

Слична стока во категоријата