.

.

Про-Лек Г2-СМП Ракчиња Супер Гел Оз СВ Риболов Атрактант

Про-Лек Г2-СМП Ракчиња Супер Гел Оз СВ Риболов Атрактант

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Супер Гелот За Ракови Од Анасон Е направен од вистински цели ракови. Бас, лосос, челик, перде и панфиш ќе одат по оваа мешавина.Направен од вистински цели ракчиња и ракчиња за јадење овој мирис навистина ќе вклучи лосос, челик, пастрмка, кокане, итн. Исто така, огромен мирис за солена вода на мека пластика, Д.о. а. итн. Зошто да губите време да ги превртувате мамките со ракчиња кога овој мирис на гел ќе трае многу гипс. Про-Лек Анасон Ракови Супер Гел : Се Држи до вештачки мамки исклучително добро. Направено од вистински цели ракови. Големина : 2 мл. Направени од 100 проценти вистински мамки. Ув подобрена. Преполни со амино киселини. Супер Леплива, Супер силна, Супер ефикасна.

За стоката

Слична стока во категоријата