.

.

Херингбон Голем неткаен отворен простор за складирање, сива

Херингбон Голем неткаен отворен простор за складирање, сива

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Исклучете ги тие обични и здодевни канти за складирање и надградба со овој модерно отворено складирање. Засилените страни додаваат елегантен допир на кој било организатор на коцка или полица. Направено од дише што не е ткаена ткаенина, се одликува со привлечна шема на харинга. Со цврсти и цврсти страни, ја одржува својата форма за наредните години. Рачките на Громет го олеснуваат грабнувањето и повлекувањето од горната полица и да се лизне од организаторот на коцки. Тота за складирање на отворен стил за организирање канцелариски материјали, играчки, занаети и многу повеќе. Цврсти и цврсти страни ја одржуваат својата структура за употреба на долготрајна употреба. Лесно е да се грабнат Grommet рачки за непречен транспорт.

За стоката

Слична стока во категоријата