.

.

Декоративен сет за корпи, кесичка за чаши

Декоративен сет за корпи, кесичка за чаши

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Овој сет за декоративни корпи од 8 парчиња се вклопува насекаде и нуди многу варијации на простории и складирање за она што треба да го задржите близу без да заземате премногу простор. Најдобро користено во спалната соба, кујната или плакарот. Овие корпи нудат беспрекорно складирање што може да направи вашата куќа или стан да се чувствува поорганизирана. Погодно канти за складирање кои се изградени со цврстина за да ви дадат години на услуга. Канти за издржливо пластично тело со дизајн на дијаманти се изградени за да траат од материјали од премиум одделение што нема да се распаднат на вас кога ќе ги ставите на тест. Од складирање на играчки во детската спална соба до складирање на алатки во гаражата и сè што е помеѓу нив, можете да ги користите овие корпи за лесно да го организирате вашиот простор. Можете да ја користите оваа преносна корпа за складирање за да зачувате онолку или колку што сакате. Сетот вклучува : (2) средно деко- 14 x 11,6 x 5,3 во; (2) долго деко- 13,6 x 5,5 x 5,1 во; (4) Мини средно деко 6,7 x 5,5 x 5.1 во продавница повеќе во помалку простор : деко пластични корпи се вклопуваат практично насекаде и нудат многу простор за сите оние работи што треба да ги чувате близу без да заземате премногу простор во вашата спална соба, кујна , или плакарот . трајно : канти се направени од трајно пластично тело со дизајн на дијаманти, изградено за да трае. Погодно преносни : Деко пластични корпи лесно се гнездат кога не се користат за максимално искористување на просторот и неговите интегрирани рачки ви овозможуваат да ги движите наоколу со тотална леснотија . Veristile : Од складирање на играчки во детската спална соба до складирање на алатки во гаражата и сè во Помеѓу, можете да ги користите корпите за деко за лесно да организирате сè што сакате да го задржите, наместо да седите околу заземање на вреден простор. Можете да ја користите оваа преносна корпа за складирање за да зачувате онолку или малку колку што сакате далеку од други ормани и решенија за складирање . канта се вклучува : (2) средно деко- 14 x 11,6 x 5,3 во; (2) долго деко- 13,6 x 5,5 x 5,1 во; (4) мини средно деко 6,7 x 5,5 x 5,1 ин.

За стоката

Слична стока во категоријата