.

.

Stateексонвил Стејт Gamecocks не'рѓосувачки челик Оз. Куп на опашката

Stateексонвил Стејт Gamecocks не'рѓосувачки челик Оз. Куп на опашката

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Покажете го вашиот тимски дух во стил со овој 22 мл. Cupексонвил Стејт Гамекокс Купот од не'рѓосувачки челик. Оваа чаша е изолирана со вакуум и ги одржува пијалоците ладни со часови. Декорирани со официјално лиценцирана ласерска графичка графичка графика и доаѓа со пластичен капак отпорен на истурање. Само миење на рацете. Држи приближно. 20 мл . официјално лиценциран. Вакуум изолиран не'рѓосувачки челик. Ласерски графички графики. Увезени. Бренд : Одлични американски производи. Миење на рацете.

За стоката

Слична стока во категоријата