.

.

Дизајн на Универзитет во Јута Темно камо на „Епл iPhone плус старателски случај“ од Coveroo

Дизајн на Универзитет во Јута Темно камо на „Епл iPhone плус старателски случај“ од Coveroo

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Оди Утс! Покажете ја вашата поддршка за Универзитетот во Јута со ова официјално покритие! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Универзитетот во Јута. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Секое покритие е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на Универзитетот во Јута Темен Камо на Apple i Phone 6 Plus Guardian Case by Coveroo : Компатибилен со Apple i Phone 6 Plus под сите превозници. Елегантен, но заштитен случај со 2 парчиња. Тежок силиконски внатрешен слој. Тврда поликарбонат надворешна обвивка. Лесна инсталација. Лесен пристап до екран, контроли, пристаништа, приклучоци и камера.

За стоката

Слична стока во категоријата