.

.

Nuloom Eliise избледена машина за миење садови за миење садови, 5 '8', светло сива

Nuloom Eliise избледена машина за миење садови за миење садови, 5 '8', светло сива

DEN 974.72

Износот
Това е достапна

Овој килим со современа област не само што привлекува очи, туку е машинско миење! Направено од одржливо извори на премиум синтетички влакна, овој килим е направен за да одговара на вашиот зафатен животен стил. Ние нудиме парче што е совршен додаток на кој било простор, со нашата колекција за миење машини што е функционална и стилска! Кога ќе се случи неизбежниот „упс“, едноставно превртете го килимот и фрлете го во машината за перење. Создадете дом што отсекогаш сте го посакувале со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Nuloom Eliise избледена машина за миење садови за миење садови. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поставување : затворен.

За стоката

Слична стока во категоријата