.

.

Комплет за надворешни работи на отворено, Исламорада, 'рѓа,' рѓа, 4 '5' 6

Комплет за надворешни работи на отворено, Исламорада, 'рѓа,' рѓа, 4 '5' 6

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Колекцијата на килими во областа на „Мохавк Исламорада“ го прикажува геометрискиот инспириран дизајн со безвременска врамена граница во најразлични богати комбинации на палети на бои на црвена, кафеава, сива, зелена, сребрена, таупе и тен. Направено со полипропилен предиво од цело време, овие килими на областа имаат совршена рамнотежа на меко чувство и зависна издржливост и за внатрешна и за надворешна употреба. Еластичното површинско влакно нуди влага, дамка и отпорност на згаснување, што е совршено за секој голем сообраќаен простор. Достапно во популарни големини како што се 5x8 и 8x10, оваа област килим е одличен избор за додавање стил на различни области во вашиот дом. Геометриски инспириран дизајн. Влага, дамки и отпорни на избледени. Внатрешна/надворешна употреба. Ултра низок профил : Ниската висина на купот .12 „Купот нуди идеална функционалност во области со висок сообраќај, под мебел и во влезови . 100% полипропилен. Поддршка од латекс. Големина/боја : 'рѓа/4' x 5 '6".

За стоката

Слична стока во категоријата