.

.

Medcursor Жени Летен Стил V-Вратот Печатени Памук И Лен Повик Плус Големина Дами Фустан

Medcursor Жени Летен Стил V-Вратот Печатени Памук И Лен Повик Плус Големина Дами Фустан

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Жените Лето Стил V-Вратот Печатени Памук И Лен Повик Плус Големина Дами Фустан Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Памучна И ленена Шема : Должина На Печатен Ракав : Јака Со Кратки ракави : Дебелина На Вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths483494cm/37"13cm/5.1"35cm/13.7"98cm/38.5"M6103698cm/38.6"13.5 cm/5.3"36cm/14.1"99cm/38.9"L81238102cm/40.2"14cm/5.5"37cm/14.5"100cm/39.3"XL101440106cm/41.7"14.5 cm/5.7"38cm/14.9"101cm/39.7"XXL121642110cm/43.3"15cm/5.9"39cm/15.3"102cm/40.1"XXXL141844114cm/44.9"15.5 cm/6.1"40cm/15.7"103cm/40.5"XXXXL162046118cm/46.5"16cm/6.2"41cm/16.1"104cm/40.9"XXXXXL182248122cm/48"16.5 cm/6.4"42cm/16.5"105cm/41.3" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 94cm/37"Sleeve : 13cm/5.1"Shoulder : 35cm/13.7"Length : 98cm/38.5"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 98cm/38.6"Sleeve : 13.5 cm/5.3"Shoulder : 36cm/14.1"Length : 99cm/38.9"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 102cm/40.2"Sleeve : 14cm/5.5"Shoulder : 37cm/14.5"Length : 100cm/39.3"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.7"Sleeve : 14.5 cm/5.7"Shoulder : 38cm/14.9"Length : 101cm/39.7"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 110cm/43.3"Sleeve : 15cm/5.9"Shoulder : 39cm/15.3"Length : 102cm/40.1"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 114cm/44.9"Sleeve : 15.5 cm/6.1"Shoulder : 40cm/15.7"Length : 103cm/40.5"Size : XXXXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 118cm/46.5"Sleeve : 16cm/6.2"Shoulder : 41cm/16.1"Length : 104cm/40.9"Size : XXXXXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 122cm/48"Sleeve : 16.5 cm/6.4"Shoulder : 42cm/16.5"Length : 105cm/41.3"Летни Фустани За Жени. Женски Фустани. Макси Фустан За Жени. Сарафани За Жени. Прилики : погоден за лето, дневно, одмор, секојдневен, отворен, одмор, забава итн. Тоа е тенок одговара,ви препорачуваме да нарачате поголема големина, ако сакате релаксирана големина.

За стоката

Слична стока во категоријата