.

.

Модни Жени Секојдневен Фустан Без Ракави Со Кружен Врат Цврст Капут Дводелен Комплет За Одмор

Модни Жени Секојдневен Фустан Без Ракави Со Кружен Врат Цврст Капут Дводелен Комплет За Одмор

DEN 335.68

Износот
Това е достапна

Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Модни Жени Секојдневен Фустан Без Ракави Со Кружен Врат Цврст Капут Дводелен Сет Карактеристики : 1. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 123cm/48.52" Должина На Палтото : 108cm/42.

За стоката

Слична стока во категоријата