.

.

Кајануо Назад Во Училиштето Дозвола Џемпер Синџир Ден И Ноќ Дванаесет Соѕвездие Ѓердан Двојка Ѓердан

Кајануо Назад Во Училиштето Дозвола Џемпер Синџир Ден И Ноќ Дванаесет Соѕвездие Ѓердан Двојка Ѓердан

DEN 575.36

Износот
Това е достапна

Црвена Роза Ѓердан Со 26 Букви Персонализиран Ретро Англиски Ѓердан Со букви Опис : Спецификација : Сосема нов материјал : легура+ кристалнајдобриот подарок За вашиот ѓердан од партнерскиот месец, погоден како подарок за роденден : Избегнувајте носење при потење, спиење и капење избегнувајте удирање И отсекување Избегнувајте допирање хемикалии ве молиме избришете го накитот со вклучен мек крпа : 1 парчиња х ѓердан Кајануо Клиренс Џемпер Синџир Дење и ноќе Дванаесет Соѕвездие Ѓердан Двојка ѓердан ● 100% услуга за задоволство ● ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме за 24 часа. Спецификација : Сосема нов. Материјал : легура+ кристал. Најдобар подарок за вашиот партнер. Месец ѓердан, погоден како роденденски подарок. Совети : . Избегнувајте носење при потење, спиење и капење. Избегнувајте удирање И отсекување Избегнувајте допирање хемикалии. Ве молиме избришете накит со мека крпа. Вклучен пакет : .

За стоката

Слична стока во категоријата