.

.

Женски Сребрени Прстени Висок полиран Прстен од нерѓосувачки Челик со ААА ОДДЕЛЕНИЕ ЦЗ Во Јасна ДА041

Женски Сребрени Прстени Висок полиран Прстен од нерѓосувачки Челик со ААА ОДДЕЛЕНИЕ ЦЗ Во Јасна ДА041

DEN 431.68

Износот
Това е достапна

Женски Сребрен Прстен Високо полиран (без позлата) Прстен од нерѓосувачки Челик. ОПИС ЗА ЖЕНИ СРЕБРЕН ПРСТЕН. 1. Никогаш Не Избледува, Никогаш Не Оцрнува, Никогаш Не Обезбојува. 2. 100% Сосема Ново. 3. Трае Вечно ако Се Третира Внимателно. Метали Тип : нерѓосувачки челик. Направени во САД-Премиум Квалитет-Подобра Услуга за Клиенти од (САД)- еколошки-Нема Да Предизвикаат Алергиски Или Кожни Реакции (100% Безбедни за Носење). - Бидете сигурни дека женскиот сребрен прстен што ќе го добиете ќе биде во совршена состојба бидејќи се проверува пред да се означи како совршен за продажба. Стилот на овој женски сребрен прстен е еден од најубавите дизајни што сме ги направиле и бидејќи е рачно изработен, секој женски прстен е уникатен. Секој женски сребрен прстен е професионално рачно изработен за цврсто, но супер удобно чувство. Ние сме компанија Во Сопственост На Христијани, што значи дека донираме 10-20% од нашиот профит на светските цркви, како и донирање дополнителни 10-15% во добротворни организации. Чувствувајте се безбедно додека сте дел од нашиот тим за придонес во давањето корисни причини. 100% Сосема Ново. Нема да ја оцрни, избледи ниту ќе ја остави вашата кожа зелена. Висок Квалитет-Трае вечно ако се третира внимателно.

За стоката

Слична стока во категоријата