.

.

Лујенес Лето Женски Фустан Од Рамо Макси Фоуер Кратки Ракави Висок Струк Плисирани Долги Фустани

Лујенес Лето Женски Фустан Од Рамо Макси Фоуер Кратки Ракави Висок Струк Плисирани Долги Фустани

DEN 271.68

Износот
Това е достапна

Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Материјал : полиестер. Тип на шема : печатење. Должина на ракавот : Краток Ракав. Декорација : Никој. Силуета : Одговара. Што добивате : 1 Х Фустан. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примената ставка табела со големини : . Големина : С Биста : 82-92см/32,28-36,22" Ракав : 29см/11,42" Должина : 134,5 см/52,95"Големина : М Биста : 86-96см/33,86-37,80" Ракав : 30см/11,81" Должина : 135,5 см/53,35"Големина : Л Биста : 90-100см/35,43-39,37" ракав : 31см/12,20" должина : 136,5 См/53,74"големина : xl биста : 94-104см/37,01-40,94" ракав : 32см/12,60" должина : 137,5 см/54,13"големина : xxl Биста : 100-110см/39,37-43,31" ракав : 33см/12,99" Должина : 138,5 см/54,53"големина : хххл биста : 104-114см/40,94-44,88" ракав : 34см/13,39" должина : 139,5 см/54,92" ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, А Потоа Изберете ја вистинската големина според нашата големина на сликата табела! Повлечете Го Затворањето. Повод И Совпаѓање : За Секојдневно, Секојдневно Носење, Одмор, Свадба, Плажа, Патување, Деверуша, Забава И Состанок. Со Сандали, Пумпи Или Боси, Овој Женски Макси Фустан Е Задолжителен! Фустанот За Жени Можете Да Го Спарите Со Рамни Или Високи Летни Чевли И Можеби Тоа Може Да Биде И Трендовска Капа Или Кожен Ремен. Карактеристики : Цветен Принт, Ладен Шолудер, Висок Низок, Течен Прекрасен Фустан. Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува.

За стоката

Слична стока во категоријата