.

.

Tking Мода Жени Лето Повик Плус Големина Печатени Лабава Маица Фустан Краток Ракав V - Вратот Миди Фустани Со Џеб Кафеава 2XL

Tking Мода Жени Лето Повик Плус Големина Печатени Лабава Маица Фустан Краток Ракав V - Вратот Миди Фустани Со Џеб Кафеава 2XL

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Сина,Црна,Портокалова,Зелена,Кафеава,Светло-Кафеава Големина : Л,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : V-Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Фустани; Женски Фустани Стил : Секојдневен; Плус Големина Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Вклучен е одмор, патување, Работа, Одмор, Дневен Секојдневен Пакет : 1 Парчиња Материјал За Облекување : Женскиот Фустан Е Изработен Од Мека Висококвалитетна 95% ПОЛИЕСТЕР,5% СПАНДЕКС ТКАЕНИНА.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. Карактеристики : Женски Летен Секојдневен Плус Големина Печатен Лабав Фустан Со Маица Со Кратки Ракави V-Врат Миди Со Џебна Удобност Фустани До Колена До Половината За Жени 2023 година. Можете Да Се Спарите Со Различни Стилови На Мали Додатоци, Јакни, Кардигани, Високи Потпетици, Сандали, Патики, За Да Создадете Различни Стилови и Да се Прилагодите на Различни Температури. Повод : Женските Фустани Се Најдобри Подароци За Одмор за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен За Секојдневни Секојдневни, Тропски Одмори, Лето, Плажа, Дом,Облекување, Клуб, Канцеларија, Забава, Шопинг И Базен, Меден Месец, Крстарење. Упатство за перење : Се Препорачува Машина За Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Не Пеглајте, Висат или Линија За Сушење. Забелешка : Ние сме Посветени На Обезбедување Квалитет,Удобност и Вклопување. Ве молиме Консултирајте Се Со Табелата Со Големини Пред Да Ја Поставите Вашата Нарачка За Да Обезбедите Најдобро Вклопување.

За стоката

Слична стока во категоријата