.

.

14к Жолта И Родиум Со Пеперутка Приврзок

14к Жолта И Родиум Со Пеперутка Приврзок

DEN 3871.84

Износот
Това е достапна

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил14к Колекции На Жолти И Родиум Шарм Спецификации Материјал Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина : 15 мм материјал-Акценти : Родиуматеријал - Акцент Боја 1 : Бел Шарм/Должина На Елементот : 15 ммчарм/Ширина На Елементот : 23 ммфеатура : процес на цврсто производство : леано материјал примарно : златна ширина : 23 Ммгравибилно : Не Се Препорачува Тип На Накит : Приврзоци И Шармантен/шарм тип : тематска Текстура : текстура тип на профил : отворена Ширина На ' Рбетот : 3 Мм Материјал Основно - Боја : Двобојна Должина На Опашката : 5 мм земја на потекло : сад америка-шку : zx9qltyg200826 14k жолта и родиум Со Пеперутка Приврзок.

За стоката

Слична стока во категоријата