.

.

10к Жолто Злато Лесни Милгрин Половина Круг Бенд Големина 13.5

10к Жолто Злато Лесни Милгрин Половина Круг Бенд Големина 13.5

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Материјал : Примарна - Чистота : 10к|Финиш : Полиран|Камен Количина_1 : 1|Ширина На Опсегот : 4 мм|Поставување На Камен_1 : Машина За Прстен|Големина (Минимум) : 13,5|Големина (Максимум) : 13,75|Зголемување На Прилагодување На Големината : 0,25|Карактеристика : Цврст|Материјал : Примарен : Златен|Прстен Одговара : Стандард|Голем : Да|Камен Форма_1 : ТБД|Големина На Камен_1 : |дебелина : 1.15|ГРАВИРАЊЕ : Да|Тип На Производ : Накит|Накит Тип : Прстени|Материјал : примарна боја : Жолта|Прстен Тип : Свадба Бендови|Работ Тип : Милграин|Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа(И)|Прстен Форма : Половина Круг|Прстен Тежина : Лесен 10к Жолто Злато 4мм Лесен Милгрин Половина Круг Бенд Големина 13.5. Вклучена Е Елегантна Кутија За Подароци. Лесно Без Проблеми 30-Ден Се Враќа.

За стоката

Слична стока во категоријата