.

.

Има Бамбус Стакло Фенер

Има Бамбус Стакло Фенер

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Смарагдно зелено стакло со богата текстура и закривена бамбусова рачка го прават Стаклениот Фенер Од Бамбус Имакс карактеристичен начин за украсување на вашиот простор. Наполнете го овој стаклен фенер со свеќа, украсни топчиња или оставете празен и стилизирајте каде и да изберете. Се нуди во избор на достапни големини. ИМАКС она што започна како мала компанија која увезува бакарни контејнери за цвеќиња во 1984 година Од Ал И Феј Булак се разви во една од врвните американски увозни компании што денес служат На домашниот пазар. ИМАКС сега обезбедува додатоци за дом и градина увезени од дванаесет земји низ целиот свет, сместени во дистрибутивен центар од 500.000 квадратни метри. Дополнителни извори, развој на производи и изложбен салон во САД, Индија и Кина го прават ИМАКС вистински глобален извор. Тие се посветени на обезбедување производи дизајнирани да ги задоволат вашите потреби . Ова се постигнува преку тим за дизајн и развој на производи што ја турка креативноста, вкусот и модните трендови - стилови на слоеви, периоди, текстури и региони во светот - да создадат визуелно прекрасна и значајна средина. Во ИМАКС, тие веруваат дека стилот, интегритетот и одличниот дизајн можат да го олеснат животот.

За стоката

Слична стока во категоријата