.

.

9 9 12 Син Метал Фенер

9 9 12 Син Метал Фенер

DEN 1760.00

Износот
Това е достапна

Веднаш осветлете простор за живеење со Син Метален Фенер. Додадете поп боја и забавен стил со призматична метална форма на овој рачно изработен модерен фенер. Ставете свеќа внатре и фрлете топол сјај на која било област. Рачката со метална јамка со дарежлива големина овозможува лесен превоз. Фенер мери 9 "дијаметар x 12" H И одговара на свеќи со дијаметар од 3,5". Се препорачува користење само ЛЕД свеќи (не е вклучено). 9" Х 9" Х 12 " Син Метал Фенер.

За стоката

Слична стока во категоријата