.

.

4. Carat T.G.W. Емералд и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен 3-парчен сет за накит со маркиз

4. Carat T.G.W. Емералд и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен 3-парчен сет за накит со маркиз

DEN 2239.84

Износот
Това е достапна

Вие копнеете по вид луксуз што ќе ви го одземе здивот. Од екстравагантна мода до раскошни додатоци, вашата идеја да изгледате чудесно е да се разгори тој запален стил. Овој сет е токму она што ви треба за да ја задоволите вашата желба. Дизајнирани со оригинални скапоцени камења со маркиза, овие накит се загарантирани да стават врева во вашиот стил. Наменети да заслепуваат, овие посакувани парчиња се задолжително парче за да додадете во вашата колекција. Препуштете се во вашиот екстравагантен вкус денес! 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Оригинален смарагд со 1/10 CTW бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8.

За стоката

Слична стока во категоријата