.

.

Ekena Millwork 19 OD 1 2 id 1 2 p Традиционален термоформиран ПВЦ тавански медалјон, ултраковер сатенски цвет бело

Ekena Millwork 19 OD 1 2 id 1 2 p Традиционален термоформиран ПВЦ тавански медалјон, ултраковер сатенски цвет бело

DEN 1620.00

Износот
Това е достапна

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што дава личност на инаку обичен таван. Со најразлични големини за избор, можете да ја претворите вашата соба во точка за разговор или едноставно да дадете нов живот на таванот. Да се ​​биде направен од термоформиран ПВЦ значи лесна и лесна инсталација. Нашите медалјони за тавани на ПВЦ се совршени за секојдневниот DIY'er со ниско одржување, лесна инсталација и прифатливи цени. Термоформните медалјони на ПВЦ се лесни, издржливи и лесни за инсталирање. Секој дизајн достапен во повеќе големини и завршува. Ниско одржување, инсталирање и уживајте во наредните години. Совршено и за внатрешни и за надворешни апликации. Впечатлив дизајн што ќе остави траен впечаток. Подготвени за боја или завршување на вашиот избор.

За стоката

Слична стока во категоријата