.

.

32 OD 3 4 ID 1 P Empire Architectural Architectural Architection PVC PIOCRED тавански медалјон, античка бронза

32 OD 3 4 ID 1 P Empire Architectural Architectural Architection PVC PIOCRED тавански медалјон, античка бронза

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 32 "OD X 11 3/4" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив . Лесни, лесни за инсталирање и долготрајни. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

За стоката

Слична стока во категоријата