.

.

Греј од Грејсон Социјални женски Еквилити Графичка маица со кратки ракави

Греј од Грејсон Социјални женски Еквилити Графичка маица со кратки ракави

DEN 399.84

Износот
Това е достапна

Направете изјава во Греј од Грајсон Социјал Графички мета. Заедно во мирот е пораката, затоа спарете го овој мета со пар слаби фармерки и излезете и ширете го зборот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Предна графика. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Women'sенски заедно во мировна графичка маица од Греј од Грејсон Социјал.

За стоката

Слична стока во категоријата