.

.

Лиценца чест на вашата душа опуштена женска џогери

Лиценца чест на вашата душа опуштена женска џогери

DEN 799.84

Износот
Това е достапна

Лиценца чест на вашата душа опуштени женски џогери. Почитувајте ја вашата душа и покажете го вашиот пријатна стил со овие прекрасни џогери за жени. Кул и удобно, овие џемпери доаѓаат во пространа, опуштено вклопување, што ги прави идеални за лежење, секојдневно носење или дури и спиење! Ако барате пар удобни панталони за да се дружите додека гледате телевизија, овој дневен џогер е најдобриот избор! Ogогрите се главен гардероба и за активен и за седечки начин на живот - или мешавина од двете што може да се носат во теретана или дома! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Графички принт на нозе. Почитувајте ја вашата душа џогери за жени.

За стоката

Слична стока во категоријата