.

.

Есенски јакни Женски Секојдневни Карирани Јакни Со Целосен Ракав Јакни Јакни Со Јакни Класични Палта Со Јакна

Есенски јакни Женски Секојдневни Карирани Јакни Со Целосен Ракав Јакни Јакни Со Јакни Класични Палта Со Јакна

DEN 639.84

Износот
Това е достапна

53" жените одговара 2 парче модни костуми две парчиња облека сетови sumerwomens преголеми дуксери sweatshirtwomen комплети 2 парче облека crewneck машки ДУКСЕРИ БЕЗ Ракави ХАВАЈСКИ кошули и блузи женски дводелни Комплети Летни Блузи За жени 2 комплети Парчиња За Жени комплет џогер панталони ноќта на вештерките дуксери со екипажскелет качулкакратки комплети за жени 2 парчиња качулка машки црн патент качулка женски ракави култура.18"Ракав : 54.46"Должина : 75cm/29. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 110cm/43.74"XXLXX-Large121642125cm/49.47" Должина : 70см/27.95"LLarge81238115cm/45. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 120cm/47.67" Должина : 71cm/27. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall,Зимски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : должина На Долги Ракави : Прикажи Ја Сликата : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутерски Женски Палта.74 " Големина : XXLSize.31"ракав : 52.26" Должина : 74cm/29.USUKEUBust Sleeve Length SSmall4834105cm/41.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.

За стоката

Слична стока во категоријата