.

.

Носталгичен Магацин Nykmis_sd_kh Мисија Цврст Месинг Едно Кукла Врата Копче-Греј

Носталгичен Магацин Nykmis_sd_kh Мисија Цврст Месинг Едно Кукла Врата Копче-Греј

DEN 367.84

Износот
Това е достапна

Единствена Кукла Функција : хардвер за врати со една кукла функција користете ја оваа единствена рачка за кукла за да создадете униформен изглед низ вашиот дом во областите за кои не се потребни механички системи. Хардверот на куклата на вратата е монтиран на површина без механизам за заклучување и се користи првенствено за неактивната врата во инсталација со двојна врата што служи како влечење.Карактеристики висококвалитетни, издржливи цврсти месинг конструкции погодни за десни или левораки апликации направени Во Америка Покриени со 5-годишна завршница и 5-годишна механичка гаранција спецификации Дебелина на вратата : 1-3/8" До 1-3/4"Предавање : Реверзибилен Дијаметар На Копчето : 2-1/4"Материјал : Месинг Проекција : 2-1/2" Носталгичен Магацин никмис_сд_кх. Мисија Колекција.

За стоката

Слична стока во категоријата