.

.

Женски Симпатична Смена Фустан Ѕвонче Ракав Трислоен Возбуда Против Вратот Лабава Замав Печати Мини Фустан

Женски Симпатична Смена Фустан Ѕвонче Ракав Трислоен Возбуда Против Вратот Лабава Замав Печати Мини Фустан

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 39см/15.35 "Ракав : 45см/17.72" Половината : 96см/37.80 "Должина : 88см/34.65". Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 46см/18.11" Половината : 100см/39.37 "Должина : 90см/35.43". Големина : L Биста : 105cm/41.34" Рамо : 41cm/16.14 "Ракав : 47cm/18.50 " Половината : 105cm/41.34" Должина : 92cm/36.22" . Големина : XL Биста : 111cm/43.70 "Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 48cm/18.90 "Половината : 111cm/43.70 " Должина : 94cm/37.01". Големина : XXL Биста : 119cm/46.85" Рамо : 43cm/16.93 "Ракав : 49cm/19.29" Половината : 119cm/46.85 "Должина : 96cm/37.80". Женски Симпатична Смена Фустан Ѕвонче Ракав Трислојна Возбуда Против Вратот Лабава Замав Печатење Мини Фустанкарактеристики : Материјал Полиестер и спандекс мека,удобна мала тежина и висококвалитетна ткаенина што дише.Карактеристики : Разгорени Ракави, Возбудувања, Печатење, V-Врат, Лабав, течен и елегантен летен стил. Дизајн : Од Пролет До Лето Шифон Отпечатоци смена dress.No Растеглива, Изработена од супер лесна ткаенина. Мека облека, дишете слободно. Прилика : овој фустан е совршен за запознавање, свадба, бритдеј, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Фустанот е рационализиран на вашата совршена фигура за најдобро вклопување. Лесен, течен и удобен. Добар избор за летна гардероба. Колокација : Совршено за спарување со ѓердан, чанта, потпетици или сандали. Бидете сјајна ѕвезда. Земете го овој симпатичен мини фустан како подарок/Божиќ за жени, девојки на кои се чувствувате благословени, благодарни, благодарни и заблагодарете им се. задржи мода, задржи стил.Убавата облека никогаш не можеше да пропушти.Ние сме посветени на обезбедување на повеќе избори на женска облека - мода, висок квалитет,трендовски, убавина.Се надеваме дека ќе ги најдете овие атрактивни облека, никогаш не може да се погледне подалеку од!Убавината е нашата вечна потрага. Продолжуваме да ги подобруваме и обезбедуваме висококвалитетни предмети и продолжуваме брзо да повторуваме. Ајде да ја задржиме модата,да го задржиме стилот!Женски фустани, мини фустани, смени фустани, лабави фустани.Летна Пролет.Памук и полиестер.Мекиот Висок Квалитет Ви Дава Удобно Вклопување.Практична Боја Никогаш Застарена, Можете Да Ја Носите Многу Години.Мода И Секојдневен Стил Совршен За Сите Неформални Прилики Во Лето.Секси и шик летни фустани.Уживајте во уличниот изглед и чувството на удобност!Одлично за секојдневен/повод/плажа/забава и така натаму.Ќе добиете елегантен фустан. Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

За стоката

Слична стока во категоријата