.

.

Момчиња 6. оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Момчиња 6. оз. Ултра Памучна Маица Пакет

DEN 333.12

Износот
Това е достапна

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Античка (Црвена Цреша, Ирска Зелена, Кралска) и Спортска Сива боја се 90/10; Темната Хедер, Хедер (Кардинал, Индиго, Морнарица, Сафир) се 50/50; Безбедноста (Зелена, Розова и Портокалова) се 50/50; снимено рамо до рамо; шиење со двојна игла низ целиот; беспрекорна јака; ? јака; Гилдан Момчиња 6.1 мл. Ултра Памучна Маица 5 Пакување.

За стоката

Слична стока во категоријата