.

.

Инктастичен Тапанар Бел Текст Шамрок Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Тапанар Бел Текст Шамрок Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Шамрок направен од зборот тапанар и мали шамроки е уникатен подарок дизајн за ударни музичари и музички студенти и наставници На Денот На Свети Патрик и На келтските фестивали. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Тапанар Бел Текст Шамрок Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Кралско Сино 7. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. тапан перкусии бартол ирски свети патрикс ден музички музичар музички инструмент џез бенд концерт маршира корп подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека облека.

За стоката

Слична стока во категоријата