.

.

Абсорбента Камен Падна Плочка Подлоги, Плажа Терапија, Во собата на 4

Абсорбента Камен Падна Плочка Подлоги, Плажа Терапија, Во собата на 4

DEN 223.84

Износот
Това е достапна

Counter Art Сет од 4 Квадратни Абсорбента Камен Подлога. Произведени во САД на абсорбента камен за апсорпција на вишокот на кондензација од пијалаци. Подлогата од плута ги штити вашите површини од гребнатини и дамки. Карактеристики и Падна Плочка работ давајќи му дека класичен уште рустикален изглед. Подлогата е со димензии 4 инчи на 4 инчи што овозможува да се стави поголема чаша или чаша на нив. Овој Единечен Подлога совршено се вклопува во растение или корпа што треба да им се даде на пријателите и семејството. Дајте како подарок за водителка или чувајте за себе. Побарајте Координирачки Подлошки За Единечни Плочки За да го комплетирате вашиот сопствен сет.

За стоката

Слична стока во категоријата