.

.

Подлоги За Пијалоци Тркалезна Стп Кожна Подлога Со Држач Отпорен На Топлина Чаша За Пијалоци Мат-Фенси Декор За Кујна Канцеларија Трпезарија Маса-Заштитник За Пиј?

Подлоги За Пијалоци Тркалезна Стп Кожна Подлога Со Држач Отпорен На Топлина Чаша За Пијалоци Мат-Фенси Декор За Кујна Канцеларија

DEN 207.84

Износот
Това е достапна

: Пакетот содржи 6 парчиња стп кожни подлоги со дијаметар од 10 см/3,9 инчи и доаѓа со кожна кутија за складирање на подлога, еднострано печатење со целосна големина. : Направени од надградба на стп кожни материјали, нашите подлоги за пијалоци имаат меки, нежни површини кои лесно се чистат-Зачувајте ја вашата сакана маса од дамки и оштетени ОД ТОПЛА вода, пијалок, кафе или чај. : Едноставниот дизајн на овој стп кожни подлоги може да одговара на секој стил на вашата кујна, работна соба, канцеларија и секоја маса што може да се постави, што ги прави совршен додаток на декорот на вашата соба. : Овој кожен подлога е погоден за ресторани, кујни, канцеларии итн. Мала тежина, складирањето не зазема место, економично, тоа е еден од домот мора да има добри работи. : Лесно за чистење, само измијте со вода или избришете ја со влажна крпа. Не користете течен детергент што содржи алкохол. Тоа не исчезнува лесно. Подлоги За Пијалоци Тркалезна Стп Кожна Подлога со Држач 6 ПАРЧИЊА Отпорна На Топлина Чаша За Пијалоци Мат-Фенси Декор За Кујна Канцеларија Трпезарија Маса-Заштитник За Пијалоци Сибирски Тигар Портрети.

За стоката

Слична стока во категоријата