.

.

Панел Пар Солидна Градиент Боја Прозорец Завеси Панел Третмани

Панел Пар Солидна Градиент Боја Прозорец Завеси Панел Третмани

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Спецификација : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестерстил : Модерна Големина : 100x270cm (39"x106") 150x270cm (59"x106") Карактеристики : 1,Чистата ја филтрира дневната светлина тивко и пријатно се појавува додека можете да уживате во читањето и пиењето кафе до него;2,Поканете светлина во просторијата додека обезбедувате приватност во внатрешноста во исто време;Совршен За кујна, спална соба, дневна соба, трпезарија И лизгачка стаклена Врата;3,Добри Подароци За Вашите Родители, Пријатели и Колеги;стилски и имаат уникатен дизајн;4,избран материјал, силен, долготраен и со помала веројатност да искине или искине, извонредна изработка;5,еколошки И Здрав, без отров;6,упатство за нега : лесно миење раце со ладна вода, ниско железо, не избелувајте или сушете. Пакетот Вклучува : 1x Воил Завеса Само (и други украси не се вклучени.) Известување : 1.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! 100% Полиестер. ☀Совети Завеса : Општо Земено, Ширината На Завесата Е Двапати Должина На Прачка Или Песна.За Должината На Завесата, Тоа Зависи Од Висината На Прозорецот или ѕидот. High Висококвалитетен Материјал : Транспарентна Едрење/Полиестерска Мешавина.Проѕирните Завеси Ја Пропуштаат Дневната Светлина, Но Обезбедуваат Приватност, Така што Тие се Совршени за Употреба Во Слоевито Решение На Прозорецот и Го Прават Вашиот Дом многу романтичен. ☀Карактеристика : Оваа Проегирна Завеса Има Уникатен Дизајн.проѕирните Завеси и Завесите За Затемнување Одговараат На Разновиден Домашен Декор,Носат Луксузен Изглед Во Вашиот Дом,Идеален За Дневна Соба,Спална Соба,Канцеларија,Кујна,Лизгачка Стаклена Врата,Француска Врата,Детска Соба,Соба За Девојчиња. EASY ЛЕСНА НЕГА : Проѕирните Завеси Се Перат Во Машина Во Ладна Вода,Нежен Циклус,Не Избелувајте, Сушете Се.ниска Температура Пеглање.миењето раце Е Подобар Избор.Завршувањето со добар Квалитет ќе Издржи Години На Употреба и Ќе Го Олесни одржувањето.

За стоката

Слична стока во категоријата