.

.

Кајануо Панталони За Жени Фармерки Мода Назад На Училиште Дозвола Жени Низок Струк Широки Панталони Лабав Џеб Џогер Панталони Хипи Панк Улична Облека Цврсти Панта

Кајануо Панталони За Жени Фармерки Мода Назад На Училиште Дозвола Жени Низок Струк Широки Панталони Лабав Џеб Џогер Панталони

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Жени Низок Струк Широки Панталони Лабав Џеб Џогер Панталони Хипи Панк Улична Облека Цврсти Панталони Со Целосна Должина Фармеркипроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.ве прават попривлечни3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн.4.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обична Боја : Цврст Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски панталони. Лесно за сквотирање, свиткување, движење и истегнување, силната ткаенина за истегнување помага да се создаде свила за слабеење. ①Совпаѓање : кајануо женските панталони се многу погодни за секојдневни чевли, спортски чевли итн. Може да се користи со тесни врвови, тесни кошули, дуксери итн. Тие се разноврсна четирисезонска задолжителна работа. Создадете симпатична, секси, елегантна и интелектуална мода. ●ДЕТАЛИТЕ● : Долго и потпрете се со совршено отворање на ногата (подгответе ги вашите каубојски чизми! ). Без разлика дали сте на коњ или се враќате на училиште, стилизирајте го нашиот тексас за 90-ти, y2k, фестивал и секојдневен секојдневен изглед. €Инструкции за чистење : се препорачува рачно или машинско перење во ладна вода. Кога перете облека со светли бои за прв пат, додавањето лажица сол во вода и натопување два часа пред миење облека може ефикасно да спречи избледување на облеката. ●Прво задоволство Од Клиентот Задоволството е наш врвен приоритет. Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурни дека ќе се потрудиме да го направиме правилно. Ве молиме погледнете ја табелата со големини слики и описи на производи, како и нашите повратни информации од клиентите, за да обезбедите точно вклопување.

За стоката

Слична стока во категоријата