.

.

Девојки Светки Фустан, Ремен Декоративни Ѕвезди Без Ракави Мрежа Принцеза Фустан За Вашето Мало Девојче

Девојки Светки Фустан, Ремен Декоративни Ѕвезди Без Ракави Мрежа Принцеза Фустан За Вашето Мало Девојче

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Девојки Светки Фустан, Ремен Без Ракави Декоративни Ѕвезди Мрежа Принцеза Фустан за Вашето Мало Девојче. Големина(см)tttttt. 80t Bust : t44t Length : t45t Age : t6 - 12 Месеци. 90t Bust : t46tlenghth : t48t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Bust : t48tlenghth : t52t Age : t18 - 24 Месеци. 110t Bust : t48tlengh : t55t Age : t2-3 Години. 120t Bust : t50tlenghth : t58t Age : t3-4 Години. Големина (инч)ttttt t. 80t Bust : t17, 32 tlengh : t17, 72 t Age : t6 - 12 Месеци. 90t Bust : t18, 11 tlengh : t18, 90 t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Bust : t18, 90 tlengh : t20, 47 t Age : t18 - 24 Месеци. 110t Bust : t18, 90 tlengh : t21, 65 t Age : t2-3 Години. 120t Bust : t19, 69 tlengh : t22, 83 t Age : t3-4 Години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Пол : Девојка. Материјал : Полиестер. Карактеристика : Sequin. Стил : Слатка. Повод : Секојдневен живот, улична облека. Ракав : Без Ракави. Боја : Мулти-боја/Шампањ. Содржина На Пакетот : . 1*Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : овој фустан за принцеза е изработен од висококвалитетен памук, кој ќе направи вашите деца да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. Едноставен Дизајн : Исклучителна изработка, едноставен стил. Фустан со ремен без ракави, светки и мрежести декори, што е убаво и модерно. Погоден За Повеќето Прилики : овој фустан е погоден за повеќето прилики во животот, како што се сценски перформанси, патувања, забави, секојдневно носење и така натаму. Три Стил Опции : постојат три стилови фустан за вашата принцеза да се избере, кои се златни ѕвезди декорација, шампањ ѕвезди декорација, шарени лента стил. Убав Подарок : постојат различни големини за да изберете, може да направи децата да изгледаат поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца.

За стоката

Слична стока во категоријата