.

.

Гурмански Наздравени Борови ореви од Тоа Е Делиш, Лбс Масовна Торба-Премиум Борови Ореви Пињолии Сува Печена Здрава Закуска, Прелив За Салата, Хумус, Гранола И Слад?

Гурмански Наздравени Борови ореви од Тоа Е Делиш, Лбс Масовна Торба-Премиум Борови Ореви Пињолии Сува Печена Здрава Закуска,

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Наздравени Борови Ореви со Тоа Е Делиш, 5 килограми Рефус Торба-Премиум Борови Ореви Пињолии Суво Печењеако ги барате највкусните ореви на пазарот, не гледајте повеќе. Вкусно дегустација На Наздравени, Неизлупени Борови Ореви Со Неговото Делиш Совршено За вашиот дневен внес. Дали боровите ореви ви се омилени? Дали со нетрпение очекувате да купите борови ореви на големо? Па, вие сте на вистинското место. Ветуваме дека секој пат кога ќе купите од нашата продавница, ќе ве воодушеви крцкавоста и свежината на овие јаткасти плодови. Сакаме да се обновуваме доста често, така што нашите купувачи секогаш добиваат свежо печени борови ореви!Плус, садот што ги пакува овие борови ореви е специјално дизајниран да ги одржува оревите свежи и крцкави. Јаткастите плодови се полни со влакна и витамини како калиум, железо, калциум, витамин Е и К, фосфор и многу други. Овие се совршени за сите видови диети, па дури и спортистите и професионалците сакаат да ги јадат како здрави закуски. Овие печени борови ореви ќе ги задоволат сите ваши желби за ореви. Вклучете ги овие во исхраната на вашето дете или вашата исхрана; овие совршено го надополнуваат секој јадач.За Тоа Е Делиш!Делиш е основан во 1992 година и се наоѓа Во Северен Холивуд, Калифорнија. Делиш е производител и дистрибутер на храна кој произведува над 500 гурмански прехранбени производи, вклучувајќи сладунец, кисели ремени, тафи, карамели, јордански бадеми, чоколади, ореви, овошје, мешавини на патеки, зачини и мешавини на зачини. Тоа Е Делиш, исто така, произведува органски и сите природни производи. Ние ви даваме можност да нарачате од фабриката директно!Делиш! се гордее со четирите столба кои се во основата на се што правиме.- Иновации - КВАЛИТЕТ-Вредност-УСЛУГА ПРЕМИУМ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ГУРМАНСКИ СИТЕ ПРИРОДНИ БОРОВИ ОРЕВИ, БЕЗ ШКОЛКА, НАЈКВАЛИТЕТНИ БОРОВИ ОРЕВИ Неговото Делиш се гордее со обезбедување на најквалитетни борови ореви за потрошувачите. Оревите што ќе ги добиете на вашиот праг се компилација од свежо набрани и печени борови ореви извлечени од нивната лушпа за искуство без проблеми. Затоа, уживајте во нашите вкусни и крцкави борови ореви што ја наводнуваат устата, нарачувајќи ги сега. ВРЕДНОСТ ГОЛЕМИНА Нашите печени борови ореви вредност големина 5 килограми рефус торба на вкусен-вкусни борови ореви. Торбата е цврсто запечатена за да се спречи воздушниот премин, така што секој пат добивате крцкави борови ореви. ВКУСЕТЕ ги овие совршено го надополнуваат секој јаде.

За стоката

Слична стока во категоријата