.

.

Јасенвли Женски Градници Клиренс Чипка Безжичен Цврст Убав Градник За Градник За Жени Што Дишат Меки Удобни Градници За Долна Облека Плус Големина Градник За Долн?

Јасенвли Женски Градници Клиренс Чипка Безжичен Цврст Убав Градник За Градник За Жени Што Дишат Меки Удобни Градници За Долна

DEN 495.84

Износот
Това е достапна

Женски Цврсти Чипка Долна Облека Градници Плус Големина Долна Облека Бралет Градници Удобни Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Фокусирајте се на совршена долна облека за вас 4.Ве прават супер и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : Дневно.Материјал : Plyester Style : Sexy How за перење : Рачно миењешто добивате : 1pc Женска Долна Облека Qv_ Материјал Q : Градници за жени изработени од Најлон,Спандекс . Супер мека ткаенина, лесна како облак, се чувствува нерестриктивно, а истовремено со поддршка. Одличниот еластичен беспрекорен градник ви дава удобно чувство "едвај-таму", максимална удобност за вашата кожа. Одлики и карактеристики : карактеристиката На Градникот Јасенвли е тоа што безжичниот дизајн го прави градникот многу мек, обезбедува природно обликување и поддршка без непријатност од долната жица.Тенок мек мек и растеглив, покажете ги вашите секси облини без воздржаност, ќе ја задржи формата после миење. Во секојдневниот живот, можете да носите градници за спиење,градници за јога, секојдневни градници за маици и спортски градници со мал удар или градници за вежбање итн. "Здраво, мал ангелу, добредојдовте во Џејсенвли нашите градници за жени се евтини и квалитетни, не можете да ги пропуштите. Ако овој производ не е ваш стил, ве молиме кликнете на нашата продавница, Jacenvly имаат многу стилови на градници за жени,, ќе има производ за вас. Се препорачува миење Раце. Машинско перење ладно на нежен циклус со слични бои и сушење на тивок оган. Ве молиме, не избелувајте или пеглајте. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.

За стоката

Слична стока во категоријата