.

.

Современ Метален Извештај За Извршниот Стил Покрие 1 2 11

Современ Метален Извештај За Извршниот Стил Покрие 1 2 11

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Направете го првиот впечаток траен со презентирање предлози за клиенти или финални проекти во папка со професионален изглед. Корицата на извештајот е изработена од екстра издржлив, крут полипропиленски материјал и има уникатна текстура. Чувајте документи во внатрешноста на капакот со помош на клипот за замав за да ги обезбедите страниците на место. За употреба, едноставно замавнете го отворениот клип, вметнете страници и затворете го клипот за да ја обезбедите содржината. Непроѕирниот капак ја одржува содржината на извештајот приватна додека не се отвори. За 8 1/2" х 11 " документи. Бои на Предниот Капак : Семејство Со Црна Боја : Црни Бои На Задниот Капак : Големина На Црниот Лист : 8 1/2 "х 11". Тип На Производ-Извештај Опфаќа-Клип/Стегач Обврзувачки. Предни Бои На Капакот-Црна. Семејство Во Боја-Црна. Бои На Задниот Капак-Црна. Големина на лист-8 1/2 "х 11". Капацитет На Листот-25. Извештај Покрие Количина-5. Прицврстувач Тип-Замав Клип. Покривни Материјали-Полипропилен. Клип Бои-Црна. Материјал За Прицврстување-Пластика. Број На Сврзувачки Елементи-1. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Код За Склопување-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомплициран Код-Н. По Количина На Пакет - 10 Пакет.

За стоката

Слична стока во категоријата