.

.

Путер за формула на лекари веруваат во тоа

Путер за формула на лекари веруваат во тоа

DEN 239.52

Износот
Това е достапна

Занесени во овој ултра луксузен, Фондација + коректор, нанесена со моќен спој на путер од мурумуру, путер од кукуаку и путер од тукума. Неверојатно кремаста текстура се топи на кожата оставајќи природен сјаен сјај, додека нашата долгогодишна, бестежинска формула обезбедува градење покриеност. Фондацијата Формула на лекари, нанесена со моќна мешавина од путер од мурумуру, путер од кукуаку и путер од тукума неверојатно кремаста текстура се топи на кожата оставајќи природен сјај. Долготрајната, бестежинска формула обезбедува градење покриеност. Сенка средна до тен.

За стоката

Слична стока во категоријата