.

.

Шеќер хипо wallидна уметност

Шеќер хипо wallидна уметност

DEN 496.64

Износот
Това е достапна

Ние го направивме истражувањето и најдовме некои од најпопуларните прекари што се користат за бебиња, а резултатите се во! Ник, кнедли, шеќер, loveубовни бубачки и сонце беа на врвот на списокот. Првично рачно насликани во акварел од Бриџит Кели. Ова мало сликарство вклучува шеќер хипо. Зарем бебињата не се исто толку слатки како шеќерот? Мислиме така! Совршен прекар за слатката во вашиот живот. Мила Мала Хипо и нејзиното милениче полжав се смешкаат на шеќерна слатка розова земја. Тие исто така можат да се најдат под буквата h (за хипо) на нашата азбука авантура ватенка. Оригинална акварелна уметност рачно насликана од Бриџит Кели, репродуцирана на оригинално уметник платно и рака испружена преку рамка од дрво. Заврши од сите четири страни . Монт-заби. Само извадете ја уметноста од кутија и закачете се на wallидот (ноктите не се вклучени) без кадрирање, нема стакло и без проблеми. Најбезбедна уметност за соби за бебиња и деца . Големина : 8 ”x 8”. Секое платно на прекарот се продава индивидуално, но изгледа одлично во комбинација во расадникот.

За стоката

Слична стока во категоријата