.

.

Компатибилен светла со фаровите со фаровите со сет на лев возач и десен патнички страничен халоген со сијалицата со сијалица

Компатибилен светла со фаровите со фаровите со сет на лев возач и десен патнички страничен халоген со сијалицата со сијалица

DEN 464.00

Износот
Това е достапна

PRODUCT SPECIFICSAssembly Type : Composite Bulbs Included : With bulb(s) Bulb Type : Halogen Lens Color : Clear Lens Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Other Part Number : F6 DZ13008 BParts Link Number : FO2502138 Interchange Part Number : F6 DZ13008 B, FO2502138 Warranty : 1-year unlimited- гарантирана километража од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatible со следниве возила : Fitnote : Модели изградени до 6 -10-98 Ford96-97 Taurus98 Taurus Product Spections Собрание Тип : Композитни светилки Вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенски леќи Боја : Исчистена леќи Прилагодена пакет : Без вклопување : Директно вклопување Тип на вклопување : Директна замена на друг дел Број на дел : F6 DZ13008 B Делови Link Number : FO2502138 Interchange Part Number : F6 DZ13008 B, FO2502138 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and maintenance needs - an OE replacement product for your оштетен или стари фабрички дел. Компатибилен со следниве возила : Fitnote : Модели изградени до 6-10-98 Ford 96-97 Бик. 98 Бик.

За стоката

Слична стока во категоријата