.

.

Collectionенска колекција на списанија Тори Широка теле костен 7. М.

Collectionенска колекција на списанија Тори Широка теле костен 7. М.

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие чизми од колекцијата на списанија. Овие широки чизми за теле се карактеризираат со кожа и кренати вампи, создавајќи ласкав стил. Прерамките со акценти на токи и внатрешни патенти го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 17 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Врвен обем : 18 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

За стоката

Слична стока во категоријата