.

.

Подобри домови и градини извезени ботанички чисти 95 единечна завеса панел папирус беж полиестер постелнина

Подобри домови и градини извезени ботанички чисти 95 единечна завеса панел папирус беж полиестер постелнина

DEN 591.84

Износот
Това е достапна

Подобрите домови и градини тонски везени ботанички чисти панели ќе бидат убав додаток на вашиот дом. Во каскаден аранжман, единствениот чиста панел добива природно убав изглед од везените ботаники. Единствената панел за завеси ќе дозволи сончевата светлина да влезе во светла појава. Изберете од Soft Solver, Green River или Wanilla Dream за нежно миење на боја во вашиот дом. За поцелосен изглед, користете две или повеќе панели за вашиот прозорец. Подобрите домови и градини извезени ботанички чиста панел е Oeko-Tex® направен во зелена, овозможувајќи лесно следење и транспарентност. Цврста чиста панел со везени ботанички производи. 70% полиестер, 22% рециклиран полиестер, 8% постелнина. 100% акрилен вез. Продаден како единечен панел. Совршено за положување за максимално покривање на прозорецот. Oeko-Tex® направен во зелена боја. Достапни големини : 50in x 84in, 50in x 95in, 50in 108in. Бои на располагање : мека сребро, зелена река, ванила сон. Перење. Pollеб на прачка со јазичиња со грб. Направено во Кина.

За стоката

Слична стока во категоријата