.

.

Ранецот со 2 циклус на гас Ryobi 42cc

Ранецот со 2 циклус на гас Ryobi 42cc

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Чувајте го вашиот пејзаж уреден со Ryobi RY08420 2-циклус ранец со лисја со лисја од 42cc. Се одликува со екстра-голем мотор за оптимизиран проток на воздух во секое време. Користете го овој вентилатор на лисја од трева и двор за да се справите со лисјата, како и други остатоци за преселба во грамада на компост или на друго место за лесно отстранување. Резултатот е јасен и маникиран двор со многу помалку напор од традиционалното ракување и убедување. Стилиран е како ранец со контурирано рамо и задна лента за да обезбеди исклучителна удобност и прецизно вклопување. Млазот е под агол за да се намали напорот на корисниците и да се зголеми моќта. Цврст, лесен дизајн е лесен за ракување, дури и за продолжено времетраење. Овој вентилатор на лисја од трева и двор, исто така, располага со променлива контрола на брзината и контролата на крстарење. Ранецот со 2 циклус на гас Ryobi 42cc.

За стоката

Слична стока во категоријата