.

.

Спарлива вода Озарка, портокал, 33. Оз. Шишиња

Спарлива вода Озарка, портокал, 33. Оз. Шишиња

DEN 466.24

Износот
Това е достапна

Откријте го освежувачкиот вистински вкус на пенлива вода во Озарка. Ослободени од калории, шеќери, природни или вештачки засладувачи и бои, оваа пенлива вода е освежувачка алтернатива на шеќерните пијалоци. Направена со 100% реална природна изворска вода во комбинација со освежувачка карбонизација, може да се ужива во широк спектар на природни пенливи води со вкус на овошје што го прават останувањето хидрирана забава и лесна. Едноставно е ахх-спојување-само пијте пенливи бренд Озарка во текот на денот и видете сами. Направено со природна изворска вода и вистински вкус на портокал, измешан со освежувачки меурчиња. Пакувајте 12 шишиња, чувајте во оставата, чајната кујна и уживајте во освежувачка хидратација во текот на целата недела. Ослободени од калории, шеќери, засладувачи и бои. Секое шише е 100% рециклирано. Информациите за изворот на вода може да варираат во зависност од локацијата на објектот за флаширање.

За стоката

Слична стока во категоријата