.

.

Montauk News Sheer Grommet панел

Montauk News Sheer Grommet панел

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Монтаук е класичен панел за гром. Дизајнирано како кутија за печатење на чиста ткаенина, овој панел работи со кој било декор. Панелите се ширина ширина, со должина од 53 инчи и се достапни во должина од 63-, 84- и 95-инчи. Montauk News Sheer Grommet панел : Дизајниран како кутија печатење на чиста ткаенина, овој панел работи со кој било декор. Широка ширина, со мерење 53 "широки и достапни во 63", 84 "и 95" должина. Упатства за нега : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели. Линија суво. Користете топло железо доколку е потребно.

За стоката

Слична стока во категоријата