.

.

Мари Клари сет на памучни фланели, француски карирана, кралица

Мари Клари сет на памучни фланели, француски карирана, кралица

DEN 879.84

Износот
Това е достапна

Овие комплети на памучни фланели на Мари Клер се точни за тој одличен ноќен сон. Супер мек и достапен во широк спектар на бои и обрасци, така што можете да се мешате и да се совпаѓаат за да го претворите креветот во прилагодено повлекување на ладно време. Четканиот памук додава на мекоста и вашето пријатно повлекување. Опремените чаршафи се сместуваат душеци до 16 "со еластични околу тоа за помалку движење на креветот. Четкан за дополнителна мекост. Се одликува со секаде еластична за леснотија на поставување и помалку движење на креветот. Опремените чаршафи се сместуваат душеци до 16 внатре длабоко.

За стоката

Слична стока во категоријата