.

.

6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2006 година- Chevrolet Monte Carlo

6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2006 година- Chevrolet Monte Carlo

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 16 x 6,5, 47мм, 5 слот со отвор, 5 LUG, шема на завртки од 115мм, Chrome Chrome. Тоа одговара на вашиот 2006-2007 Chevrolet Monte Carlo. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско легура, тркало за легура, Chrome Chrome, Fits 2006-2007 Chevrolet Monte Carlo 16 x 6,5, 47мм офсет, 5 слот со отвор, 5 LUG, 115 mm Bolt Model, Chrome Chrome, направен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

За стоката

Слична стока во категоријата