.

.

Римпер на Ејми Биер-Ди-Ди-Ди-Ди-Ди-Ди-Дијав и ѓердан

Римпер на Ејми Биер-Ди-Ди-Ди-Ди-Ди-Ди-Дијав и ѓердан

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Ејми Билер од рамениот врвен ромпер со ѓердан се повлекува со еластична половината. 3/4 ракав со bellвонче. Над коленото. Влечење на половината. 100% полиестер. Инструкции за нега на ткаенини : Отстранете ги додатоците, машината за миење ладен нежен циклус со како боја внатре, не-хлорско белило само доколку е потребно, да се сува линија, ладното железо доколку е потребно.

За стоката

Слична стока во категоријата