.

.

Титаниум Стерлинг Сребрена Инлеј Рамен Полиран Бенд

Титаниум Стерлинг Сребрена Инлеј Рамен Полиран Бенд

DEN 1551.84

Износот
Това е достапна

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток за секоја сезонаизразете се и прославете ги посебните моменти од животот со нашата колекцијаедноставно парче накит во уникатно уметничко дело што може да се носи само за вас спецификации завршница : Полиран Примарен Материјал Боја : Двотонметал : Титаниум/Сребрен Двобоен Примарен Материјал : Титаниум/Сребрен Двобоен-тонеинлеј материјал : стерлинг сребрен тип : свадбени бендовигравабилен : да тип на раб : ширина на рамна лента : 8 мм големина : 8 просечна тежина : 4,91 г-шку : qltyg3023 големина на прстен : 10 димензии : ширина : 8мм Полиран Гравиран Титаниум И Сс Рамен Бенд **Ако Сакате Дополнителни Информации Во Врска Со Овој Прстен Или Големина, Слободно Контактирајте Не. Нашите Пријателски Претставници За Продажба На Накит Ќе бидат повеќе од среќни да ви дадат дополнителни детали** Накит Е 40-годишен бизнис за накит лоциран во Областа За Накит во Лос Анџелес, КАЛИФОРНИЈА. Основачот на Садот За Накит е еден од најголемите трговци на големо со накит во Јужна Калифорнија со над 30 години искуство. Како резултат на тоа, клиентите На Накит гарантирано ќе ги добијат најновите и најмодерни дизајни на накит по прифатлива цена. Сите дијаманти што се користат во нашиот накит се без конфликти и 100% во согласност со Кодексот На Однесување На Кимберли. Садот за накит е посветен на обезбедување најдобар квалитет, услуга и цени на фин дијамант, скапоцен камен, бисер и сребрен накит. Сега можеме да се пофалиме со широка понуда од над 70.000 стилови на накит, почнувајќи од дијамантски столпчиња до фенси нараквици со виножито со повеќе сафири.

За стоката

Слична стока во категоријата