.

.

Мојо На Отворено Елитна Серија Мини Малард Водни Птици Патка Мамка, Парче

Мојо На Отворено Елитна Серија Мини Малард Водни Птици Патка Мамка, Парче

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

МОЈО На Отворено Мини Малард Водни Птици Врти Крило Патка Мамка, 1 парче. Елитните Сериски Мамки се конструирани како што треба, следејќи го концептот што се користи во повеќето моторизирани возила за инсталирање на сите работни компоненти во цврсто, структурно куќиште кое е цврсто прикачено на потпорниот столб, а потоа поставува целосно независно, флексибилно тело на мамка од саканиот вид околу тоа куќиште. Телото на мамката има ултрареална шема на бои што претставува пофини детали и ја држи својата боја. Исто така, со магнетски прицврстените крилја, овие мамки се пореални, потивки, помазни, побрзи и имаат подолго траење на батеријата. Секоја мамка доаѓа опремена со флексибилни стапала прикачени на кожата на мамката за лесно складирање и преносливост. Елитната Серија вклучува четири (4) куќишта со различна големина за да одговараат на целосен опсег на патка и други видови. Батериите не се вклучени. Сите работни компоненти се инсталирани во цврсто, структурно куќиште. Флексибилно тело за мамка. Ултрареална шема на бои. Магнетски прикачени крилја. Овие мамки се пореални, потивки, помазни, побрзи и имаат подолг век на батеријата. Работи на 4 - bat батерии (не се вклучени). Далечински компатибилен.

За стоката

Слична стока во категоријата