.

.

Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Без Отскокнување Камизола Спортски Градник Безжичен #1066

Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Без Отскокнување Камизола Спортски Градник Безжичен 1066

DEN 299.04

Износот
Това е достапна

Оригиналниот спортски градник камизол каде што горниот дел од бистата задржување и отскокнување контрола тим до. Овој спортски градник со плус големина има дизајн на камизола со вметнување мрежа што е еднаков на делови удобност за дишење и целосна покриеност. Камизола : дизајнот на мрежеста камизола што дише обезбедува задржување на горната биста и контрола на отскокнување. ЗАСИЛЕНИ ЧАШИ : Целосна покриеност, чаши што не се истегнуваат значат дека сте држени (и внатре). ЛЕСНО ВКЛУЧУВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ : затворањето Со кука и очи со 3 колони и 3 реда се зголемува со големина. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : останете на место назад и прилагодливи, ремените што не се протегаат остануваат ставени низ секое движење. ДИЗАЈНИРАН ВО ЊУЈОРК ОД 1921 година : имаме повеќе од 100 години искуство во изработка на градници за жени со облини.

За стоката

Слична стока во категоријата